Londra
Newyork
Frankfurt
Sydney
Tokyo
Ülke ekonomisine katma değer üretiyoruz!

Sosyal Sorumluluk

1982   yılında, BAGFAŞ Kurucu Murahhas Azası-Sınai Kimya Yüksek Mühendisi RECEP GENÇER tarafından bir sosyal yardım vakfı olarak kurulmuştur.
İştiraklerimizde çalışan personelin çocukları ve yöremizde imkânları kısıtlı, başarılı öğrenciler ile yurt içi ve yurt dışında yüksek öğrenim gören öğrencilere karşılıksız olarak yüksek öğrenim bursu vermektedir. 

Vakıf, Bandırma-Erdek-Edincik'teki orta dereceli okullarda öğrenim gören ve okul yönetimlerince tespit edilen olanakları kısıtlı ve başarılı öğrencilere her eğitim ve öğretim yılı başında giyim yardımı yapılmaktadır. Sosyal yardımlarımız, dar gelirli yöre halkımıza her ramazan ayında geleneksel gıda yardımı olarak devam etmektedir.

RECEP GENÇER ANADOLU TEKNİK, ANADOLU MESLEK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ :

BAGFAŞ Kurucu Murahhas Azası- Sınai Kimya Yüksek Mühendisi RECEP GENÇER tarafından inşa edilmiş ve Türk Milli Eğitiminin hizmetine tahsis edilmiştir. Bandırma-Edincik-Gönen yolu üzerinde, 60 bin metrekare alanda yerleşik, çağdaş eğitim anlayışına uygun tam donanımlı bir eğitim ve öğretim kurumudur. Bu eğitim sitesinin içerisine her türlü sportif ve kültürel faaliyetlerde kullanılmak üzere NERİMAN GENÇER SPOR KOMPLEKSİ yaptırılarak, Türk gençliğinin sporcu bir kimlikle yetişmesi için hizmete sunulmuştur.